Hakkımızda

 • sigortazone.com

  2011 yılında kurulmuş sigortazone.com deneyimli kadrosu ile Ak Sigorta, Allianz Sigorta, Anadolu Sigorta, Axa Sigorta, Mapfre Genel Sigorta, Sompo Japan Sigorta acentelikleri ile var olan müşteri portföyü ve grup şirketlerine, en uygun ürün, hizmet ve çözümleri üreterek, danışmanlık hizmeti vermektedir.

 • Danışmanlık

  Teklif talepleri; Şirketimiz uzman ve deneyimli Sigorta Danışmanları tarafından Müşterilerimizi ihtiyaç doğrultusunda bilgilendirmek, sigortacılık hakkında bilinçlendirmek, talebi karşılayacak ürünü sunmak, çözümleyici ve yönlendirici bir rol üstlenerek, Müşteri Odaklı bir yaklaşımla mevcut acenteliklerimizin tümünden teklif sunumu yapılarak gerçekleştirilir.

 • Takip

  Var olan Müşteri Portföyümüzün poliçelerinin fotokopileri veya bitim tarihleri tarafımıza ulaştırıldığında, poliçe bitim tarihinden en az bir hafta önce poliçe yenileme tarihi bilgisini müşterilerimize hatırlatırız.

 • Ekspertiz

  Talebiniz halinde risk analiziniz yetkililerimiz tarafından tespit edilir, riskin sigortaya uygunluğu ve değer tespiti yapılır.

 • Hasar

  Herhangi bir hasar meydana geldiğinde müşterilerimizin bizimle iletişim kurması, çözüme ulaşmaları için en kısa yoldur. (Asistans Hizmeti, En yakın Yetkili Servis yönlendirmeleri) Bilgiye hızlı, doğru ve çok alternatifli yoldan ulaşabilmenin var olan memnuniyeti artıracağını biliyoruz.

%5 Bonus

Bizi arkadaşlarınıza tavsiye edin satın alacakları ilk kasko, trafik, sağlık sigortası poliçelerinin %5 indirim kazanın. Kazandığınız indirimleri ister yeni poliçe alımınızda, ister poliçe yenilemenizde kullanın.

Neden Kasko Yaptırmalıyım?

Bidiğiniz üzere Trafik sigortası zorunlu Kasko sigortası ise isteğe bağlı olarak yapılmaktadır. Kasko sigortası trafik sigortasının kapsamı dışında olan pek çok riske karşı aracınızı teminat altına alır. Trafik sigortasında herhangi bir kaza/hasar durumunda ...
Devamı >>

Hasar durumunda ne yapmalıyım?

Sigortalı ürününüz trafik, kasko, pert kasko, sağlık, konut, işyeri, ferdi kaza, seyahat, yabancılar için sağlık, zorunlu deprem sigortası herhangi bir hasar durumunda yapmanız gereken ...
Devamı >>

sigortazone.com

Birikimleriniz kaybolmasın! sigortazone.com'ten çok kısa sürede alacağınız teklifle birikimlerinizi korumak elinizde!
Neden sigorta yaptırayım demeyin!
Kaza geliyorum demez!

BİLGİLENDİRME

POLİÇE SATIN ALABİLECEĞİNİZ SİGORTA ŞİRKETLERİ

Ak Sigorta Allianz Sigorta Anadolu Sigorta Axa Sigorta Mapfre Genel Sigorta Sompo Japan Sigorta